Послуги

 – Якщо Ви  помічаєте у своєму житті появу  частих конфліктів з близькими або колегами по роботі, починаєте відчувати незадоволення собою і своїми вчинками, постійну напругу, підвищену дратівливість, плаксивість! 

–  Якщо Вас не влаштовує якість вашого життя чи ваших стосунків! 

– Якщо Ви відчуваєте, що потребуєте змін і не знаєте, що саме хотіли б змінити!

– Якщо Ви розумієте, що вам потрібна допомога і підтримка!

Це перші ознаки того, що необхідно звернутись до психолога!

Центр ПП “Щаслива сім’я” пропонує комплексні психологічні послуги усім охочим, хто хоче отримати нове розуміння себе, нові знання і віру у свої здібності.

Спеціалістами Центру  надається  кваліфікована  психологічна допомога  широкого спектру. Ми працюємо для дітей і дорослих, соціально незахищених верств населення  індивідуально та  проводимо групову форму роботи. Також  пропонуємо тренінги особистісного зростання, психотерапевтичні групи.

Не зволікайте телефонуйте 0985593219, 095 7186 957, та інвестуйте у своє щастя. Ми не можемо зробити Ваше життя легшим, але ми допоможемо знайти спосіб, як легше жити.  Всі наші труднощі та невдачі одночасно  являються нашим ресурсом  для розвитку себе і покращення якості свого життя в цілому.

 • Також Ви можете домовитись про візит психологів Центру  до Вас додому,  що дасть можливість отримати хороші результати у вирішенні внутрішньособистісних та міжособистісних проблем, оскільки консультацію одночасно проводять консультант – чоловік, консультант – жінка.
 • Унікальна можливість: “Карпатська психотерапія”–  спробуйте скористатися  психологічними послугами на природі (консультації проводяться на базі  стаціонарного Центру психологічної допомоги  в с. Жураки), де кожен зможе почерпнути енергії для Душі, Тіла, Духу, користуючись природніми багатствами, які є джерелом натхнення та сили. Усе це сприятиме ефективнішому та швидшому покращенню Вашого психоемоційного стану, дасть змогу відсторонитися від побутових проблем, максимально використавши цілющу силу природи.
 • А також, консультації можуть проводитися у вихідний день (за домовленістю).
 • Оплата за послуги здійснюється у вигляді благодійного внеску на підтримку статутної діяльності  Центру ПП «Щаслива сім’я» (п 6.3.Статуту) в залежності від складності проблеми та від вашої фінансової спроможності.

(150 – 200 грн за годину).

Почніть подорож всередину себе, адже це єдине місце, де ви можете знайти те, що вам потрібно.

      Індивідуальна психологічна консультація – це допомога клієнту вийти  за межі  звичного бачення власної проблеми в житті. Адже особистісні труднощі впливають на стосунки в сім’ї, а проблеми в сім’ї, в свою чергу, позначаються на дітях, роботі, спілкуванні з оточуючими. Коли у людини не складаються стосунки зі світом – це впливає на її особистий саморозвиток. Роз’єднати це замкнуте коло можна тільки, зрозумівши необхідність певних змін, які й допоможуть поступово усунути першочергову проблему.

Основне завдання спеціалістів Центру допомогти клієнту відчути себе сильним, впевненим у собі, здібним, готовим до якісних змін свого життя. Ми хочемо допомогти Вам  відчувати себе впевненішим у виборі,  де ви раніше почувалися жертвою обставин. Ми навчимо Вас, новим методам поведінки, щоб побачити власні проблеми всесторонньо і знайти способи їх вирішення. Часто побачити особисту проблему в реальному житті нам не дозволяють страхи, привиті стереотипи, думки оточуючих, наш життєвий сценарій, чи перенесена життєва травма.

Наші спеціалісти володіють широким спектром професійних і практичних знань та навичок , щоб допомогти Вам подолати труднощі.

wlp-stress-in-the-workplace-590-300

Особисті проблеми:

–  пошук виходу із складної життєвої ситуації;

– усунення образи, важкого відчуття провини, тривоги, страху, напруженості,  роздратованості, агресивності, депресивних станів;

– перенесені психологічні травми, втрата близьких;

– подолання відчуття самотності;

– кризові стани, втрата  сенсу життя, разрив стосунків.

Що наші спеціалісти не зможуть зробити.

 • Зробити Вас щасливими без вашого бажання.
 • Придумати за Вас, чого Ви хочете.
 • Не зможуть замість Вас змінити Ваше життя.
 • Змінити Ваших рідних та близьких, чоловіка чи дружину.

Ми віримо в те, що джерело сили знаходиться  всередині кожного з  Вас! Також ми готові допомогти Вам знову знайти радість і стати творцем своєї долі!

СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ.

      Сімейна консультація психолога – це безпечний простір для конструктивного обговорення проблем, які виникають в сім’ї, де кожен може бути почутий і може отримати професійну допомогу психолога. На сімейній консультації Ви зможете обговорити ті проблеми і ситуації,  які раніше не наважувались озвучити вдома, побачити свою сімейну ситуацію зі сторони або очима свого партнера (дитини), краще зрозуміти її причини та знайти шляхи вирішення. Тривалість такої консультації до 1,5 години. На сімейну консультацію можуть прийти  подружжя для вирішення проблем і конфліктів, що виникають в подружніх стосунках або  батьки з дітьми.

Не важливо скільки років  прожили у шлюбі, допомога може знадобитись у найнесподіваніший момент. А для цього важливо знати, що в місті  Івано – Франківську діє ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ “Щаслива сім’я”, який може надати таку допомогу.

сім’я

Сімейні питання:

 • конфліктні стосунки в сім’ї;
 •  відсутність взаєморозуміння, дисгармонія стосунків з  партнером;
 •  вибудовування відносин з дітьми, налагодження відносин з батьками;
 •  подолання труднощів у спілкуванні з близькими;
 •  зрада, ” Як бути?”, “Що робити?”;
 •  психологічна допомога при розлученні, повторному шлюбі;
 •  консультування сімей заробітчан;
 •  налагодження довірливих стосунків у сім’ї.

Не бійтесь змін, вони допоможуть покращити якість Вашого життя та зробити збалансованішими ваші стосунки.

ГРУПОВА ПСИХОТЕРАПІЯ.

Ви можете брати участь у тренінгах,  психотерапевтичних груповових заняттях за вибором, скористатися можливістю дослідити свої способи побудови стосунків з іншими людьми в режимі «тут і тепер», а також застосувати отримані знання у повсякденному житті.

      Групи взаємопідтримки – це психотерапевтичні групи людей, об’єднаних однією життєвою проблемою або ситуацією. Учасники групи діляться своїми почуттями і накопиченим досвідом, і це дає кожному унікальне почуття співпереживання і взаємної підтримки, а також дозволяє зібрати воєдино наявну практичну інформацію і способи подолання труднощів.

Групові та тренінгові заняття дають людям можливість більш об’єктивно оцінити свою ситуацію. Участь у тренінгах чи групових заняттях дасть можливість знайти відповіді на питання, які вас хвилюють і поділитися своїм, дуже цінним для інших досвідом.