Публікації

Дошлюбне консультування.

Весілля –  це тільки один день у вашому житті,

парочка   сімейне життя – всі інші дні, які йдуть після нього. 

На даному етапі розвитку суспільства все актуальнішим стає питання, як зберегти щасливий шлюб. Одним із методів профілактики розлучень та шляхом гармонізації сімейних стосунків є консультування молодих пар, які планують вступити в шлюб.

В нашій культурі етап підготовки до сімейного життя зводиться до організації весільної церемонії і це те, що об’єднує молодих партнерів в даний момент. Але наступного дня коли молода пара починає спільне життя виникає безліч запитань, на які в них не знаходиться відповідь. І їм важко порозумітися, бо їх стосунки перейшли на новий, більш глибший етап, де потрібно взаємодіяти по-іншому.

Після весілля подружжя стикаються з більшими вимогами, відповідальністю, обов’язками. Партнери мають керувати різними процесами: стосунками між собою, з оточенням, кар’єрою, вихованням дітей,  плануванням майбутнього та ін.. і ці дії повинні бути засновані на дуже сильних і добре розвинених навичках спілкування. Партнерам потрібно знати, як співпрацювати, щоб зберегти взаємність і досягти поставлених цілей.

Шлюб не може бути створений силою, добре, щоб він засновувався на взаємній згоді наречених, а любов повинна бути заснована на взаємних почуттях єднання і щастя. Підтримка одного супутника життя є дуже важливим для емоційного зростання іншого. Тому, щоб зробити шлюб успішним, наречений і наречена мають бути внутрішньо задоволені своїм зв’язком і мати завзяття проводити все своє життя разом.

Існують чотири області, в яких партнери повинні бути в згоді перш ніж іти до вівтаря: духовність, діти, батьки і гроші.  Дослідження показують, що пари, які мають спільні погляди на ці питання до вступу в шлюб мають набагато більше шансів відчувати успішність шлюбу і проводити довге та щасливе життя разом.

Мета такого консультування полягає в тому, щоб сім’я була по-справжньому щасливою в довгостроковій перспективі.

Питання, які розглядає дошлюбне консультування:

 • глибше пізнання партнерами один одного;
 • процес переходу від Я до Ми;
 • усвідомлення реальних очікувань від сімейного життя;
 • «підводні камені» сімейного життя;
 • конструктивна підготовка до майбутніх викликів та проблем;
 • поліпшення навичок ефективної комунікації;
 • усвідомлення відповідальності;
 • психологічні відмінності між чоловіком та жінкою;
 • значення інтимності та сексуальності у подружньому житті;
 • планування сім’ї;
 • розвиток дружньо-партнерських стосунків.

Ми не стверджуємо, що труднощі в сімейних відносинах після дошлюбного консультування не будуть виникати. Проблемні ситуації – це природній процес, який супроводжує будь-які людські стосунки. Але не завжди з ними можна справитися самотужки. нашого Центру психологічних послуг  “Щаслива сім”я можуть надати кваліфіковану психологічну допомогу на різних етапах вашого сімейного життя.

ЦПП “Щаслива сім”я”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Enter Captcha Here : *

Reload Image