Наші спеціалісти

Колектив – це не якась безлика маса. Він існує як багатство індивідуальностей. (Сухомлинський В.А.)

kolektyv

inyanПСИХОЛОГ– це та людина, яка допоможе встановити душевну рівновагу, відновити внутрішню гармонію, розібратися в собі, впоратися з особистою проблемою та відчути власну значущість.

                  Микола Досяк

                    Керівник Центру, військовий психолог,

                              магістр військової психології.  

Микола Над.

                                                              Іра Гаргат

  Ірина ГаргатПрактикуючий психолог. Сертифікований        психотерапевт в напрямку позивної психотерапії Вісбаденської Академії Позитивної Психотерапії. Член Української Спілки Психотерапевтів (УСП). Член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP). Член асоціації практичних психологів Івано-Франківської області.

“Сім’я повинна бути для людини місцем любові, ніжності, прийняття, натхнення, джерелом розвитку. Здоровою є не  та сім’я, де немає конфліктів, а та, яка вміє про них говорити, домовлятися та вирішувати конструктивно. 

Психолог, соціальний працівник

Володимир Долинський

Психолог, соціальний працівник

“Справжнє сімейне щастя я бачу там, де між чоловіком і жінкою існує емоційна близкість, коли їм подобається проводити час у колі сім”ї, вони діляться своїми наболілими проблемами, прагнуть захистити один одного,  приділяють увагу активному спільному проведенню часу та відпочинку, оточують увагою партнера і дітей, з радістю приймають візити близьких та друзів”. 

6-8 сайтОксана Крутоголова

Практичний психолог у сфері освіти, сертифікований психолог-консультант у методі Позитивної психотерапії, (Член Вісбаденської Академії Позитивної Психотерапії ),  фахівець по роботі з особами/сім’ями, що постраждали від торгівлі людьми, насильства в сім’ї, кризовими сім’ями.

“З сім’ї починається життя кожної людини, відбувається формування її внутрішнього світу,  світогляду, який пізніше вона нестиме у свою власну сім’ю.  Сім’я – це опора, підтрика і захист для кожного.  Зрозуміло, що для мене прикладом “щасливої  сім’ї” є моя власна родина. Тому мені б дуже хотілося, щоб моя майбутня сім’я була схожою на мою нинішню”.

Світлана ЛевкоСвітлана Левко

Психолог, тренер, сертифікований консультант у руслі Позитивної психотерапії, спеціаліст по роботі з підлітками.  Фахівець у темі самореалізація,  робота з цілями, стосунки в парі.

«Сімейне щастя – це те, до чого я прагну в майбутньому. Хочу, щоб мої діти мали яскравий приклад того, якою повинна бути щаслива сім’я і вірю, що зумію їм цей приклад показати.»

 

Андрій Петранюк

Андрій Петранюк

Психолог, психотерапевт у гештальт-підході, консультант у напрямку соціоніки, тренер у галузі розвитку особистості, бізнес- тренер.

“Щаслива сім’я – це добровільний союз, в якому панують взаємоповага, взаєморозуміння та взаємопідтримка. Гармонія в сім’ї не дарується, а досягається щоденними зусиллями”.

      

Оксана Кожухар  Оксана Кожухар

 Майор поліції,консультант в руслі Позитивної психотерапії, арт-терапевт.

Сім’я для мене – це найкомфортніший притулок моєї душі і тіла. Їй я віддаю те, що й отримую навзаєм: любов, довіру, повагу, допомогу…

Власний сімейний досвід показує, що щаслива сім’я – це велика праця кожного її члена, особливо дорослого”.             

            Колеги-однодумці

Тетяна КнязюкТетяна Князюк

Соціальний працівник

«Для мене щасливою є сім’я, в якій стосунки побудовані на довірі, взаєморозумінні та любові, а кінцевою метою шлюбу я бачу досконалу єдність, що дає неймовірну насолоду і щастя та обов’язково добрі плоди – хороших і люблячих дітей. Я вірю в те, що, наповнюючи свої серця радістю і любов’ю, ми зможемо зробити щасливими себе, свою сім’ю і весь світ!» 

 

Ігор Ткач

 Ігор Ткач

 

Філософ, громадський діяч, журналіст, консультант з інформаційної політики та зв’язків із громадськістю

«Хотів би, щоб люди жили за істинною                     системою цінностей”.

 

 

Олена Ліщинська

Олена Ліщинська

Кандидат психологічних наук, докторант Інституту соціальної та політичної психології АПН України

“Сім’я – це лабораторія приватного життя людини; це єдине місце, де людина набуває власне людських рис, і те, що кожному з нас дано у вигляді життєвих умов розвитку; це та життєва заданість, яку неможливо змінити”. 

“Сім’я повинна бути для людини місцем любові, ніжності, прийняття, натхнення, джерелом розвитку. Здоровою є не та сім’я, де немає конфліктів, а та, яка вміє про них говорити, домовлятися та вирішувати їх конструктивним шляхом”.

Лілія Скоробагатько

Лілія Скоробогатько 

Практичний психолог у закладах освіти 

 “Сім’я- природне і найбільш стійке формування людського суспільства, яка акумулює в собі всі найважливіші його ознаки. Сім’я завжди була найкращим колективним вихователем, носієм найвищих національних ідеалів”.