Публікації

Сім’я сьогодні…

   сім"я сьогодні    Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, чинником стабільності і розвитку держави. Переважна більшість фахівців,  які  вивчають сучасну сім»ю, та її становище  сходяться на думці про те, що сім’я переживає зараз справжню кризу.  Відбувається ніби випробування сім’ї  на  міцність під впливом тотальної кризи, що переживається суспільством. Саме зараз сім’ї в Україні потребують серйозної уваги і допомоги з боку держави, громадськості та просто не байдужих людей. Від подій, які тривали впродовж шести місяців і тривають  ще й досі  постраждало тисячі українських сімей – це глибоко зачепило їх дітей і родичів, кожного громадянина. Суспільство пережило різні жахіття,  що позначилося на емоційному стані (загострення негативних почуттів, підвищення рівня агресії). Перед державою, громадськістю, фахівцями які працюють  з сім»ями, і всім кому не байдужа доля сім’ї і суспільства, сьогодні  постає важливе завдання – стабілізувати українське суспільство до психологічної норми. Проте, щоб це зробити, нам потрібно об’єднати свої зусилля. Саме їм  вкрай необхідна психологічна допомога та підтримка.

Для більшості людей сьогодні  сім’я — це необхідний життєвий осередок, особлива ніша, яка оберігає, захищає людину. Будучи первинним елементом суспільства, вона дає і в мініатюрі картину тих же протиріч, які притаманні суспільству. Світ безперервно змінюється, можуть піддаватися корективам і відносини в родині, тому потрібно постійно «підвищувати кваліфікацію» навіть в даному, для багатьох непорушному питанні! Уміння будувати відносини, вирішувати сімейні проблеми і знаходити прийнятний для обох сторін компроміс – це часом справжнє мистецтво. Тут не обійтися без грамотної допомоги  фахівця – психолога.  Ми вважаємо, що ЩАСЛИВА СІМ’Я – це не та сім’я в якій немає конфліктів, а сім’я в якої  кожен конфлікт має щасливий кінець.

Поради психолога в галузі відносин між чоловіком і жінкою, та з питань виховання дітей – це загальновизнана необхідність сучасного світу.Ви можете скористатися ними і в місті Івано-Франківську. Людині з боку завжди легше побачити корінь проблеми, а якщо ця людина ще й психолог, поради якого виправдані з точки зору відповідної освіти і досвіду в роботі з подібними випадками, то це цінно подвійно!  Бережіть свою сім»ю та свої взаємини, а якщо у Вас виникатимуть труднощі Ми допоможемо Вам впоратися з ними. Звертайтеся до СІМЕЙНОГО ПСИХОЛОГА Центру психологічних послуг “Щаслива сім»я” і він допоможе наповнити ваше серце любов»ю, а стосунки гармонією.

ЦПП «Щаслива сім’я.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Enter Captcha Here : *

Reload Image